4 Beds
3,850 sqft
$725,000
2385 Samuelson Road Portage IN, 46368
Price per sqft
$188.31
Built in
1991
Property size
3,850 sqft
Property type
Residential
Garages
3
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
838754
Interior features
Bedrooms
4
Total Bathrooms
4
Full Bathrooms
3
Exterior features
Lot Size
2.01 Acres
Other property details
Taxes
$5,259
Tax Frequency
Annually
Association Fee Frequency
Yearly
Garage Spaces
3
Courtesy of BHHS Indiana Realty, Michele Civanich,
Listing Contact: (219) 771-1337